Penzion Krizky_Mala SkálaPenzion KřížkyHospůdka KřížkyPenzion Křížky - Zahradakrizky_6Penzion Krizky_Mala SkálaPenzion KřížkyHospůdka Křížky

Podívejte se jak může taková firemní akce vypadat u nás na Malé Skále v našich základnách. Dnes se zaměříme na sportovně rekreační program, který si u nás každý rok užívají firmy čítající jednotky i desítky zaměstnanců.

Po příjezdu Vás ubytujeme v našem Penzionu Křížky, nebo levnější variantě Ubytovně U tlusťocha. Poté co se ubytujete, se vydáme do sportovně rekreačního areálu Žlutá plovárna, kde zahájíme program. Po přivítání a představení programu vás pohostíme rychlou outdoorovou snídaní a pak už se můžeme vrhnout na pořádnou akci!

Začneme lanovým centrem. Nejde o to si "jen" bezpečně skočit z výšky osmi metrů, nebo vyšplhat na obří síť. Projdete programem tak, abyste na konci zvládali sami sebe jistit, abyste rozuměli horolezeckým pomůckám a jistícím prvkům, abyste si vzájemně uměli pomoct i v extrémní situaci. Naši instruktoři vás provedou programem od rozehřívacích týmových her, přes trenažér lezecké stěny, nízké lanové překážky až po samotné vysoké lanové centrum s překážkami pro jednotlivce i dvojice. Na závěr zažijete adrenalin v podobě Tarzanova skoku a sjezdu osmdesát pět metrů dlouhé lanové dráhy nebo lanovky přes řeku Jizeru.

Po náročné akci si zasloužíte malý obídek. Na terásce Žluté plovárny pro vás připravíme občerstvení dle vaší volby, například guláš, těstoviny, nebo ovocné a zeleninové mísy. Po obědové pauze se vrhneme na vodu!

Vodáčtí instruktoři z půjčovny lodí Žlutá plovárna vám ukážou základní ovládání lodi, a po úvodní instruktáži sedáte do připravených kanoí kajaků či raftů a trénujete na klidné vodě nad maloskalským jezem. Až si budete jisti a loď budete dobře zvládat, vydáme se společně po proudu řeky Jizery do devět kilometrů vzdálené obce Dolánky. Nejprve nás čeká jez na Malé Skále - pěkný adrenalinový zážitek. Poté úsek mezi hrázkami a kameny a poté co opustíme Malou Skálu už jen svižný proud a jazyky střídající se s klidnými rovinkami. Na lukách zdravíme pasoucí se krávy, kozy a ovce a v údolí nám občas nad hlavou prolétne čáp nebo ledňáček. Krátkou zastávku můžeme udělat v hospůdce penzionu Křížky, kde si dáte zmrzlinu nebo točené pivo - a to včetně anglického Cideru!

Po příjezdu do cíle se ocitáme v Kempu Dolánky. Dolánky jsou místem kde buď končí nebo začíná většina výletů u řeky Jizery. Občerstvíte se v místním stylovém občerstvení pod Dlaskovým statkem a zde už na vás čekají připravené koloběžky pro cestu zpět. Přímo podél řeky totiž vede cyklostezka Greenway Jizera, která vás po sedmi kilometrech zavede zpět na Malou Skálu - k Penzionu Křížky, nebo až na Žlutou plovárnu.

Večer se blíží a tak si chvilku oddychnete, převléknete se a můžete se pomalu těšit na večerní program. Hřiště a další aktivity vám poskytnou dostatek možností pro další sportovní vyžití (beach volejbal, nohejbal, fotbálek, badminton, stolní tenis nebo petanque), komu to nestačí, může vyzkoušet moderní a velmi populární „paddleboarding" - jízdu ve stoje na "surfovém prkně" nebo se projet před západem slunce na kanoi nad maloskalským jezem - je to romantika!

Na plovárně už se mezitím roztápí gril a s prvními „hladovci“ začínáme vydávat steaky, grilovanou zeleninu, sýry a mnoho dalších lahůdek. Když se setmí čeká na vás program v podobě Astropárty - ukážeme vám jak se pozoruje noční obloha profesionální astronomickou technikou (provozujeme také Hvězdárnu v Turnově). Na velkém plátně se při projekci podíváte jak jste si užívali celodenní program, po celou dobu s vámi totiž putoval náš fotograf profík, který vám ukáže ty nejlepší fotografie z celého dne. (Nejednoho z vás jistě pobaví momentka výrazu kolegy, který těsně minul hrazdičku při Tarzanově skoku v lanovém centru). Příjemné posezení s otevřeným bufetem může vystřídat kytara u táboráku, nebo reprodukovaná hudba a večerní party. Když jste dostatečně zralí na spánek, vydáte se zpět do Penzionu nebo na ubytovnu a my vám popřejeme dobrou noc.

Při ranní snídani si připomenete některé momenty z předchozího dne a pak už se vydáte domů, plni zážitků a nových zkušeností, které jste nasbírali se svými pracovními kolegy při netradičních sportovních aktivitách.

Těšíme se i na vaši návštěvu!

Rodinná firma SUNDISK s.r.o. - Penzion Křížky, Žlutá plovárna, Kemp Dolánky.

 

Otevírací doba restaurace

Duben: So - Ne 9 -17 hod

Květen: Pá - Ne 9 -17 hod

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Malá Skála, Křížky 273, 468 22

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena