Penzion Krizky_Mala SkálaPenzion KřížkyHospůdka KřížkyPenzion Křížky - Zahradakrizky_6Penzion Krizky_Mala SkálaPenzion KřížkyHospůdka Křížky

Další služby

Doprovodný program pro skupiny

Díky propojení se sítí sportovně-rekreačních zařízení SUNDISK family vám sestavíme unikátní zážitkový program. Naše služby využívají jednotlivci, ale také skupiny.


Školní výlety, adaptační a harmonizační pobyty

S našimi zkušenými instruktory připravíme atraktivní program pro libovolný školní kolektiv. Do týmových her zapojíme i kantory. Víme totiž, že sdílené zážitky pomohou stmelit kolektiv a posílí vazby mezi učiteli a žáky. Máme program pro každé počasí.

Vyzkoušejte Školní výlet bez starostí. Postaráme se o vše do posledního puntíku.


Teambuilding a firemní akce

Pomůžeme vám utužit vztahy ve firmě a posílit týmového ducha. Už od roku 2004 pořádáme akce a teambuildingové programy pro firmy.  Ubytujte se u nás a využijte služeb SUNDISKSUNDISK family. Řekněte nám něco o vaší firmě a my pro vás vše naplánujeme a zorganizujeme tak, aby si vše sedlo. Od ubytování, přes jídlo až po doprovodný program.


Workshopy nebo školení

Rezervujte si naši společenskou místnost, která je vybavena vším potřebným. Zajistíme pro vás lehké občerstvení při kávových přestávkách nebo bohatý raut podle vašich přání. 
Po náročném dnu stráveném na židli využijte služeb naší půjčovny koloběžek a jeďte se provětrat po cyklostezce Greenway Jizera. Věřte, že na takové pracovní setkání uprostřed Českého ráje jen tak nezapomenete.

Otevírací doba restaurace:

říjen-duben zavřeno

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Malá Skála, Křížky 273, 468 22

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2023 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena