Další služby

Zážitky pro naše hosty

Ubytování a sportovní aktivity

Díky svému propojení se sítí sportovně-rekreačních zařízení SUNDISK FamilyŽlutou Plovárnou, vám můžeme pomoci sestavit nezapomenutelný sportovní a adrenalinový program. Služeb naší půjčovny mohou využít nejen jednotlivci, ale i skupiny (školní výlety, firemní výjezdy nebo turistické oddíly).

Více informací

Školní výlety a školy v přírodě

Školní výlety a školy v přírodě nemusí nutně znamenat nudu a dlouhé chvíle strávené v klubovnách při nečekaném deštivém počasí. Ve spolupráci s instruktory z nedaleké Žluté Plovárny můžeme pro vás i vaše studenty připravit zajímavý akční program. Naše týmové hry zapojí do spolupráce i samotné kantory a pomohou tak více stmelit a posílit vazby mezi učiteli a žáky. Program společných her pro vás sestavíme a naplánujeme přesně podle počasí. Novinkou pro letošní rok je "Školní výlet bez starostí", kdy se postaráme o vše do posledního puntíku.

více O školních výletech

 Teambuilding a firemní akce

Překvapte své kolegy pohodovým místem u řeky. Pomůžeme vám ve firmě utužit vztahy a posílit týmového ducha. 15 let zkušeností v pořádání akcí a programů pro firmy, ubytování v našem rodinném penzionu a propojení se službami SUNDISK Family totiž nabízí skvělou příležitost pro váš kolektiv. Řekněte nám něco o vaší firmě a my pro vás vše naplánujeme a zorganizujeme tak, abyste byli zcela bez starostí.

 více o firemních akcích

Klidné prostředí pro workshop nebo školení

Využijte naši společenskou místnost, která je vybavena vším potřebným. Zajistíme pro vás lehké občerstvení nebo bohatý raut. Jak si budete přát. 
Po náročném dni stráveném na židli využijte služeb naší půjčovny koloběžek a jeďte se provětrat po cyklostezce Greenway Jizera. Věřte, že na takové pracovní setkání uprostřed Českého ráje jen tak nezapomenete.

Rezervace PRO AKCI

Otevírací doba restaurace:

Restaurace otveřena

So - Ne 9-17 hod.

 

Těšíme se na vás!


Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: