Penzion Krizky_Mala SkálaPenzion KřížkyHospůdka KřížkyPenzion Křížky - Zahradakrizky_6Penzion Krizky_Mala SkálaPenzion KřížkyHospůdka Křížky

Školní výlety

Ceny, aktivity a další informace

Pro školy poskytujeme výrazné slevy na ubytování.

Stravování zajišťujeme dle ubytování a dle aktuálního programu, u celodenních výletů mimo Pojizeří připravujeme bohaté obědové balíčky. Umíme připravit dopolední a odpolední svačiny, dietní jídla za příplatek (bezlepková, bezlaktózová), zajistíme večerní opékání buřtů nebo grilování.

ceník pro školy

Ve spolupráci s instruktory naší sítě služeb SUNDISK family připravujeme pro vaše žáky a studenty každý rok zajímavé a akční programy. Váš školní výlet nebo školu v přírodě můžete obohatit o nevšední i adrenalinové zážitky. Za poslední roky se u nás vystřídaly stovky žáků základních, středních i vysokých škol, kterým jsme připravili nezapomenutelné zážitky na vodě, na suchu i ve vzduchu. Podívejte se na některé z nich:

chci se dozvědět víc

Výlet na koloběžkách

Rezervujte si koloběžky a vyražte na nich kamkoliv po Českém ráji. Lze naplánovat okruh s návratem zpět k penzionu nebo jednosměrnou trasu a zpět se vrátit vlakem nebo autobusem. Pro koloběžky si přijedeme a odvezeme je.

Výlet na lodích a koloběžkách

Splouvejte Jizeru na lodích z Malé Skály do Dolánek a zpět se vraťte na koloběžkách po Greenway Jizera nebo pěšky přes Klokočské a Besedické skály.

Lanové centrum

Co takhle posílit důvěru v kamarády i v sebe samé? Otestujte svoji odvahu a zdolávejte překážky v lanovém centru. Adrenalinový zážitek bude vítaným zpestřením vašich aktivit a námětem častých konverzací. 

Fotocaching Maloskalskem 

Dobrodružný a vzdělávací program pro děti, při kterém si prověří své orientační i komunikační schopnosti. (Při závodu je třída rozdělena na menší skupinky, které dostanou fotoaparát a manuál s GPS souřadnicemi, vedoucími na zajímavá místa Maloskalska. Úkolem skupinek je na určená místa se dostat a vyfotografovat se tam.)

Hvězdárna Turnov

Školní výlet nemusí končit s denním světlem. Na námi provozované hvězdárně v Turnově se můžete zúčastnit populárně-naučného programu s pozorováním Slunce ve dne, a v noci se kochat hvězdnou oblohou za asistence odborníka a jeho výkladu. Zařaďte si hvězdárnu do programu a vaši školáci to určitě ocení. 

Napište nám nebo zavolejte na tel.: +420 778 726 737 a domluvte se s našimi instruktory na konkrétní podobě Vašeho programu i ubytování.

napsat mail

Otevírací doba restaurace:

říjen-duben zavřeno

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Malá Skála, Křížky 273, 468 22

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2023 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena