Penzion Křížky

Domácí pohoda na břehu Jizery

rezervace

Penzion Krizky_Mala SkálaPenzion KřížkyHospůdka KřížkyPenzion Křížky - Zahradakrizky_6Penzion Krizky_Mala SkálaPenzion KřížkyHospůdka Křížky

Penzion a hospůdka Křížky

Domácí pohoda na břehu Jizery

Vítejte v Českém ráji! Poklidná osada u řeky Jizery s názvem Křížky patří k obci Malá Skála a právě tady najdete náš rodinný penzion s malou hospůdkou

Co u nás najdete? 

  • ubytování pro 40 osob
  • společenskou místnost s krbovými kamny a výčepním zařízením
  • velkou zahradu s posezením a s ohništěm
  • parkování
  • přírodní koupání v křišťálově čisté řece
  • dětské prolézačky
  • sezónní restaurace s moderně vybavenou kuchyní
  • free Wi-Fi

Na okraji a přitom v centru dění

Na umístění našeho penzionu jsme právem hrdí. Stojí totiž přímo u řeky a známé cyklostezky Greenway Jizera. Pěšky, na kole nebo na koloběžce se snadno dostanete do centra Malé Skály a do obce Líšný. Opačným směrem, po proudu řeky Jizery, zase můžete splout do obcí Rakousy a Dolánky - oblíbených turistických cílů Českého ráje.

Křížky jsou zaručeně dobrým místem pro rodiny, skupiny přátel (cyklisté, vodáci, turisté), školní výlety, firemní setkání nebo rodinné oslavy. Podrobně o ubytování se dočtete zde. 

Jsme součástí sítě služeb SUNDISK family. Co to pro vás znamená? Můžete využívat slevy na všechny sportovní aktivity, které naše sportovně-rekreační areály nabízí. Patří sem největší půjčovna lodí na Jizeře Žlutá plovárna (kanoe, rafty, kajaky, paddleboardy), půjčovna koloběžek a mnoho dalšího. Podívejte se na www.sundiskfamily.cz a vyberte si zážitkový program pro váš pobyt.

NAše pokoje

*****

Penzion Křížky i síť služeb SUNDISK family provozuje rodinná firma SUNDISK - specialisté na firemní akce, teambuilding, organizaci sportovních a kulturních akcí, realizaci eventů pro firemní zákazníky i pro pro školy.

Otevírací doba restaurace

Květen, červen: Pá-Ne 9-17 hod

Červenec, srpen: Po-Ne 9-17 hod

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Malá Skála, Křížky 273, 468 22

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena