Penzion a hospůdka Křížky

Domácí pohoda na břehu Jizery

Vítejte v Českém ráji! Poklidná osada Křížky patří k obci Malá Skála a právě tady najdete náš rodinný Penzion a hospůdku Křížky. 

Ubytování pro 40 osob, společenská místnost a velká zahrada jsou zaručeně dobrým místem pro rodiny, skupiny přátel (cyklisté, vodáci, turisté), školní výlety, firemní setkání nebo rodinné oslavy. Podrobně o ubytování se dočtete zde.

Na okraji a přitom v centru dění

Umístění našeho penzionu je tím, na co jsme právem hrdí. Jsme v klidné části malebné obce Malá Skála a přitom v centru dění. Penzion totiž stojí přímo u nové cyklostezky Greenway Jizera. Pěšky, na kole či na koloběžce se snadno dostanete do centra Malé Skály a do obce Líšný. Opačným směrem, po proudu řeky Jizery, zase můžete splout do obcí Rakousy a Dolánky - oblíbených turistických cílů Českého ráje.

Naše velká zahrada vedoucí až k řece Jizeře poskytuje dostatečný prostor pro všechny naše návštěvníky. Na jedné straně v ní najdete místo pro odpočinek nebo večerní posezení u ohniště, na druhé straně zahrady je obří dětské pískoviště, domeček se skluzavkou, prostor pro petanque, stůl na stolní tenis či síť na badminton.

Součástí penzionu je samostatná sezónní restaurace s moderně vybavenou kuchyní a společenská místnost pro 40 osob. 

Penzion byl vybudován také jako posílení infrastruktury u cyklostezky Greenway Jizera - najdete zde bezplatné toalety, včetně toalet pro invalidy, sprchu a také malý servis pro kola a koloběžky.

Parkování máme v zahradě nebo za penzionem

Jsme součástí sítě služeb SUNDISK FamilyŽluté plovárny a díky tomu můžete využívat slevy na všechny sportovní aktivity, které náš sportovně-rekreační areál nabízí. Patří sem největší půjčovna lodí na Jizeře (kanoe, rafty, kajaky, paddleboardy), půjčovna koloběžek, lanové centrum a mnoho dalšího. Podívejte se na www.sundiskfamily.cz a sestavte si vlastní sportovní program během vašeho pobytu v Penzionu Křížky.

NAše pokoje

*****

Penzion Křížky i síť služeb SUNDISK Family provozuje rodinná firma SUNDISK. Jsme specialisté na firemní akce, teambuilding, organizaci sportovních a kulturních akcí a realizaci eventů pro firemní zákazníky.

Otevírací doba restaurace:

Restaurace otveřena

So - Ne 9-17 hod.

 

Těšíme se na vás!


Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: