O penzionu

Ubytování v obci Malá Skála, oblast Český ráj, přímo u cyklostezky Greenway Jizera.

Penzion a hospůdka Křížky se nachází na samém okraji stejnojmenné osady, patřící k Malé Skále, která je jednou z nejnavštěvovanějších obcí Českého ráje. Přímo pod penzionem protéká řeka Jizera, která je hodně využívána vodními turisty a jejíž svižný tok dokresluje příjemnou atmosféru tohoto místa. Penzion stojí u nově vybudovaného visutého mostu pro pěší a cyklisty, který je součástí nové cyklostezky Greenway Jizera.

Od penzionu se směrem k vodě rozkládá krásná zahrada s ovocnými stromy a magnoliemi. Nechybí zde ohniště s dřevěnými lavicemi na opékání buřtů, gril pro odpolední barbeque či rovná travnatá plocha jako prostor pro odpočinek, badminton nebo petanque. Součástí zahrady je také dětské obří pískoviště, originální dřevěná houpačka s ručně řezanými rybami nebo malý domeček pro děti se skluzavkou a lezecí stěnkou. 

Rovné prostranství před penzionem využíváme pro příjemné posezení u piva, zmrzliny či domácího jídla z naší restaurace. Zahrádku využívají jak ubytovaní hosté penzionu, vodáci tak i turisté putující po cyklostezce Greenway Jizera.

Penzion prošel v roce 2013 a 2014 nákladnou rekonstrukcí. Zde se můžete podívat na pár momentů jak šel čas a jak stavba probíhala:

     

     

    

 

Otevírací doba restaurace:

Od září pouze pro ubytované hosty a předem objednané akce.

Volejte na tel: 775580388

 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: