Další služby

Ubytování a sportovní aktivity

Díky svému propojení se Žlutou Plovárnou, si během Vašeho pobytu v Penzionu Křížky můžete sestavit svůj vlastní sportovní a adrenalinový program. Služeb půjčovny mohou využít nejen jednotlivci, ale i skupiny (školní výlety, firemní výjezdy nebo turistické oddíly). Ubytovaní hosté mají 5% slevu na kompletní nabídku půjčovny.

 

Školní výlety a školy v přírodě

Školní výlety a školy v přírodě nemusí nutně znamenat nudu a dlouhé chvíle strávené v klubovnách při nečekaném deštivém počasí. Ve spolupráci s instruktory z nedaleké Žluté Plovárny můžeme pro vaše žáky či studenty připravit zajímavý akční program, na kterém se nebudou nudit ani samotní učitelé. Naše týmové hry zapojí do spolupráce i samotné kantory a pomohou tak více stmelit a posílit vazby mezi učiteli a žáky. Program společných her pro vás sestavíme a naplánujeme i s ohledem na počasí.

 

Teambuilding a firemní akce

Chcete-li ve firmě utužit vztahy mezi kolegy a posílit tak týmového ducha, je pro Vás Penzion Křížky ideální volbou. Ubytování v našem venkovském penzionu navozuje rodinnou atmosféru a provázanost s areálem Žluté Plovárny nabízí ideální řešení pro vaše teambuildingové hry, které pro vás na míru naplánujeme a zorganizujeme.
Potřebujete-li mít klidné prostředí na uspořádání menší konference, můžete též využít našich služeb. Ve společenské místnosti pro vás zajistíme lehké občerstvení i bohatý raut. Po náročném dni stráveném na židli můžete využít služeb naší půjčovny koloběžek a jet se provětrat po cyklostezce Greenway Jizera.

Otevírací doba restaurace:

Od září pouze pro ubytované hosty a předem objednané akce.

Volejte na tel: 775580388

 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: