Školní výlety

Ve spolupráci s instruktory naší sítě služeb SUNDISK Family připravujeme pro vaše žáky a studenty každý rok zajímavé a akční programy. Váš školní výlet nebo školu v přírodě můžete obohatit o nevšední i adrenalinové zážitky. Za posledních sedm let se u nás vystřídaly stovky žáků základních, středních i vysokých škol, kterým jsme připravili nezapomenutelné zážitky na vodě, na suchu i ve vzduchu. Podívejte se na některé z nich:

 

Výlet na koloběžkách

V půjčovně si můžete rezervovat koloběžky a vyrazit na nich kamkoli po Českém ráji. Můžete si naplánovat okruh s návratem zpět k penzionu nebo jednosměrnou trasu a zpět se vrátit vlakem nebo autobusem. Pro koloběžky si přijedeme a odvezeme je.

 

Výlet na lodích a koloběžkách

Pro své žáky a studenty můžete využít nabídku splutí na lodích z Malé Skály do Dolánek a zpět se vrátit na koloběžkách nebo pěšky přes Klokočské nebo Besedické skály.

 

Lanové centrum

Adrenalinový zážitek, kterým nepochybně lanové centrum je, bude jistě vítaným zpestřením a námětem častých konverzací. Zdolávání jednotlivých překážek posílí důvěru v sebe sama i v kamarády a otestuje odvahu žáků i učitelů. 

 

Fotoorientační "závod" Maloskalskem 

Dobrodružný a vzdělávací program pro děti, při kterém si prověří své orientační i komunikační schopnosti. (Při závodu je třída rozdělena na menší skupinky, které dostanou fotoaparát a manuál s GPS souřadnicemi, vedoucími na zajímavá místa Maloskalska. Úkolem skupinek je na určená místa se dostat a vyfotografovat se tam.)

 

Hvězdárna Turnov

Školní výlet nemusí končit s denním světlem. Na námi provozované hvězdárně v Turnově se můžete zúčastnit populárně-naučného programu s pozorováním Slunce ve dne, a v noci se kochat hvězdnou oblohou za asistence odborníka a jeho výkladu. Zařaďte si hvězdárnu do programu a vaši školáci to určitě ocení. 

Ceník aktivity, ze kterých lze poskládat program Vašeho školního výletu na Maloskalsku

Lodě s instruktorem Malá Skála - Dolánky (s ubytováním v našich provozovnách) 190 Kč / os.
Lodě s instruktorem Malá Skála - Dolánky (bez ubytování) 220 Kč / os.
Lodě s instruktorem Spálov - Dolánky 270 Kč / os.
Lodě s instruktorem Malá Skála - Příšovice 270 Kč / os.
Koloběžky Dolánky - Malá Skála (k lodím) 90 Kč / os.
Koloběžky Dolánky - Malá Skála (bez lodí) 100 Kč / os.
Koloběžky 1/2 dne   130 Kč / os.
Koloběžky celý den 200 Kč / os.
Lanové centrum (I. stupeň ZŠ) 170 Kč / os.
Lanové centrum (II. stupeň ZŠ a SŚ) 270 Kč / os.
Týmové hry 240 Kč / os.
Fotoorientační závod Maloskalskem 150 Kč / os.
Hvězdárna Turnov 50 Kč / os.

 

 Ceník ubytování

Pro školy poskytujeme výrazné slevy na ubytování, cena je 260 Kč/noc/osoba. V případě objednání některých z našich aktivit pro Vás máme akční nabídku na pobyt a to 240 Kč.


Jaké jsou Vaše další možnosti zajistit si zajímavý školní výlet? Napište nám, nebo zavolejte na tel.: +420 775 580 388 a domluvte se s našimi instruktory na konkrétní podobě Vašeho programu i ubytování.


Otevírací doba:

červen - září   PO – NE 11:00 - 17:00

květen, říjen   SO – NE 11:00 - 17:00

Ostatní dny po telefonické dohodě.

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: