O penzionu

Ubytování na břehu Jizery a přímo u cyklostezky Greenway Jizera - to je ráj - Český ráj

Penzion Křížky najdete na břehu řeky Jizery, v klidné části obce Malá Skála a přitom v centru dění -  u oblíbené cyklostezky Greenway Jizera. Pěšky, na kole i na koloběžce se snadno dostanete do centra Malé Skály a do obce Líšný, po proudu řeky Jizery zase můžete splout do obcí Rakousy a Dolánky - oblíbených turistických cílů Českého ráje.

Krásná zahrada s magnoliemi a ovocnými stromy přímo u řeky nabízí prostor pro odpočinek nebo pro svatební obřad. V zahradě najdete velké ohniště, dětské obří pískoviště, domeček se skluzavkou, prostor pro petanque, stůl na stolní tenis a vybavení pro badminton.

V sezónní restauraci našim hostům nabízíme jídla z domácí kuchyně.

V přízemí Penzionu Křížky je společenská místnost pro 40 osob. Tato místnost je vybavená krbem, barem s vlastním výčepním zařízením a konferenční technikou. Nabízíme tak příjemný prostor pro školení, firemní akce nebo rodinné oslavy včetně svateb.

prohlédnout pokoje

Penzion a restaurace Křížky je součástí sítě služeb SUNDISK Family a Žluté plovárny. Díky tomu můžete využívat slevy na všechny sportovní aktivity, které náš sportovně - rekreační areál nabízí. Patří sem největší půjčovna lodí na Jizeře (kanoe, rafty, kajaky, paddleboardy), půjčovna koloběžek, lanové centrum a mnoho dalšího. Podívejte se na www. sundiskfamily. cz a sestavte si vlastní sportovní program během vašeho pobytu v Penzionu Křížky.

Rovné prostranství před penzionem využíváme pro příjemné posezení u piva, zmrzliny či domácího jídla z naší restaurace. Zahrádku využívají ubytovaní hosté penzionu, vodáci i cykloturisté putující po Greenway Jizera.

Penzion prošel v roce 2013 a 2014 nákladnou rekonstrukcí. Zde se můžete podívat na pár momentů jak šel čas a jak stavba probíhala:

     

     

    

 

Otevírací doba restaurace:

Restaurace otveřena

So - Ne 9-17 hod.

 

Těšíme se na vás!


Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: